SZAKÁCS ÉS KONYHAI KISEGÍTŐ ÁLLÁS

Érvényes: 2017.09.30 - ig

Az alábbi munkakörökbe, azonnali kezdéssel keresünk  kollégákat:

- SZAKÁCS

Elvárások: szakács szakképzettség, lehet pályakezdő, vagy tapasztalattal rendelkező, csapatban dolgozni tudó, lelkes

- KONYHAI KISEGÍTŐ

Elvárások: szakképzettség nem szükséges, fiatalos, csapatban dolgozni tudó, esetleg nyugdíj mellett is. Akár alkalmankénti besegítőt is felveszünk.

Munkabér: megállapodás szerint

Érdeklődés esetén várjuk jelentkezését a +36309466689 -es telefonszámon vagy önéletrajzát a jatek@tinodifogado.hu e-mail címre

Érdeklődés, foglalás esetén kattintson a linkre!

Aktuális ajánlatok

"ADVENTI MÉZESKALÁCS NAPOK"

  A csomag tartalma: 2 éjszaka szállás a választott szobatípusban félpanziós ellátás (bőséges reggeli, menüválasztásos vacsora)...

Tovább

"SZILVESZTERI CSOMAG 2017"

Búcsúztassa az Óévet Sárváron!  Biztosan nem bánja meg! A csomag tartalma üdvözlő ital szállás a választott szobatípusban félpanziós...

Tovább
Még több aktuális ajánlat...
Magyar Deutsch English